Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 травня 2024

НАОНІ Оркестра - Світові хіти (Обухів)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Обухівський районний центр культури і дозвілля
м. Обухів, вул., Київська, 117

Про подію

НАОНІ Оркестра - Обухівського центру культури і дозвілля!

10 травня 2024 року о 19 годині на сцені Обухівського центру культури і дозвілля прозвучать найкращі світові хіти в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра. Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби.

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики. І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

Концерт світових хітів 

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Чому варто послухати відомі музичні світові хіти в оригінальній інтерпретації НАОНІ? 

  1. Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні

  2. Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів

  3. Феєричне виконання хітів та винятково живий звук

 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код