Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 травня 2024

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» (Обухів)

Ціна: 250-500 грн

Обухівський районний центр культури і дозвілля
м. Обухів, вул., Київська, 117
Купити квиток
250-500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» (Обухів)"

10 трав., пʼятниця

Про подію

НАОНІ оркестра з дитячою програмою – «Чарівна паличка диригента» в Обухові!

10 травня 2024 року о 16.30 на сцені Обухівського центру культури і дозвілля відбудеться концерт для дітей “Чарівна паличка диригента”. 

Магія музики і унікальні музичні інструменти – як це впливає на людину, на її вчинки, дії та поведінку? Чи може злий, негативний персонаж перетворитись за допомогою музики на доброго і дружнього? Що робить нас людяними і гармонійними у стосунках з самим собою та з друзями? Саме на такі питання ми будемо розмірковувати на нашій концертній програмі “Чарівна паличка диригента”. 

Диригент та музиканти оркестру у взаємодії з казковими персонажами Дарт Вейдером та Гаррі Поттером проведуть слухачів по магічному музичному дійстві під час якого  діти познайомляться із багатьма народними та класичними  музичними інструментами, повчать чи згадають українську абетку, послухають і подивляться фрагменти з улюблених кінофільмів Гаррі Поттер, Зоряні війни та мультфільмів. А також діти навіть зможуть долучитись до спільного музикування з оркестрантами НАОНІ на одній сцені та спробувати пограти на різних інструментах оркестру! 

Це не просто концерт, це справжнє магічне дійство для дітей від славнозвісного колективу НАОНІ оркестра – Національного академічного оркестру народних інструментів України.

 

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код